Get Adobe Flash player

Kutu Harf

kutu harfkutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf

kutu harf      
 
       KUTU HARF TABELA 

Kutu harf; Paslanmaz krom malzeme kullanılarak yapılan ve kalitesini hem malzemesi hem de el işçiliği ile ön plana çıkaran uzun ömürlü ve şık bir tabela şeklidir. Paslanmaz malzemenin lazer kesim makinesinde istenilen ebat ve yazı karakterinde kesilmesi ile imal edilir. Kutu harf, paslanmaz malzemenin ince kesilip tabanına pleksi malzeme döşenmesi ile FİLELİ KROM KUTU HARF haline getirilir. Fileli krom kutu harf içten led ışıkla aydınlatılarak firmanızın ve logonuzun tabelasını hem şık hem de ışıklı olarak ön plana çıkarır. Fileli krom kutu harf, günümüzde en çok tercih edilen uzun ömürlü ve şık bir tabela şekli olarak kullanılmaya devam etmektedir.
 Devamı PLEKSİ HARF

AYNI GÜN KARGO HAZIR KUTU HARFLER; imran Reklam olarak siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve ekonomik çözüm sunabilmek için geliştirmiş olduğumuz HAZIR KUTU HARF sistemi ile hizmetinizdeyiz.Paslanmaz kutu harf olarak sunduğumuz bu sistemin detayları ve fiyat bilgisi için bizi arayınız..

Aynı gün kargo yapılan HAZIR KUTU HARF sisteminde yazı karakteri standarttır. yazı karakterinde değişiklik istenilmesi, logo talep edilmesi, veya harflerin ışıklı istenilmesi durumlarında ayrıca fiyat hazırlanır ve üretim planlamasına göre teslim süresi verilir. Fiyatlarımız atölye teslim fiyatlarıdır.İsteğinize göre kargo edilir. Stok durumuna göre oluşabilecek aksaklıklar tarafınıza bildirilir.

 devamı 

ALÜMİNYUM HARF

Alüminyum harf yapmak için , çizim programında logonuz ve yazınız uygun ölçekte çalışılır ve CNC routere yollanır, alüminyum levha bilgisayarlı kesim makinasında ön yüzleri kesilir. Aynı alüminyum malzemeden kenar bantları kesilir. Argon kaynağı ile kenar bantları ön yüze kaynatılır. Metal harfin tesviyesi yapılır, ve elektro statik fırın boya ile yüksek ısıda boyanır. Alüminyum kabartma kutu harfimiz montaja hazırdır.

 devamı 

PASLANMAZ HARF

Krom harf ,diğer adıyla paslanmaz harf, tabela çeşitleri arasında en klas görüntüye sahip olanlardandır. Paslanmaz kutu harfin uzun yıllar parlak ve temiz görüntüsünü koruyabilmesi için kaliteli malzeme kullanımı ilk şarttır.

 devamı Atatürk caddesi şimşek apt.


No : 59  Maltepe - İSTANBUL


   imrantabela@gmail.com